Archiwa kategorii: Opinie…

01.07.2017 Paulina i Łukasz – Radom

Sebastianie i Mariuszu!

Dziękujemy Wam bardzo serdecznie za wspaniałą atmosferę podczas przyjęcia weselnego! Stworzyliście taki klimat, że na poprawinach mieliśmy nadprogram gości bo przyszli WSZYSCY! (Ponad 140 osob). Jeszcze raz wielkie dzięki i mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze nie jedna okazję wspólnie się bawić 😘

Do zobaczenia na kolejnych imprezach i DZIĘKI jeszcze raz!

Paulina i Łukasz

13.08.2016 Kasia i Artur – Falęcice

Dziękujemy bardzo za oprawę muzyczną naszego wesela. Panie Mariuszu i Panie Sebastianie…ach te kocie ruchy 😁😁😁 Ogromny szacun Panowie!!! (Fajni Dj’e cholera fajni Dj’e….😉😉😉). Wszyscy goście byli pozytywnie zaskoczeni, a nawet stwierdzili, że byli na wielu weselach, ale 13.08.2016 w Falęcicach (Restauracja „Zielony Dwór” – Wojciech Leksiński) była moc!!! Dzięki Wam…Panowie!!! 😚😚😚 Oświadczamy (wszystkim niedowiarkom), że tego co robią Panowie z gośćmi na parkiecie nie zrobi nawet najlepsza orkiestra 😎😎😎  Pełen profesjonalizm, pasja i zaangażowanie!!! POLECAMY w 100%!!! 👍DZIĘKUJEMY!!! 👍 Kasia & Artur

25.06.2016 Aleksandra i Daniel – Suchedniów

13901781_1132222083516309_1120607780_oRaz jeszcze dziękujemy za fantastyczną i na pewno niezapomnianą zabawę!
Nie wyobrażamy sobie żeby ktoś inny mógł zagrać w najważniejszym dla nas dniu. Frekwencję na parkiecie uważamy za doskonałą. Bawili się zarówno młodzi jak i osoby starsze.
Bardzo polecamy Pana Mariusza i Pana Sebastiana ! 😉

05.09.2015 Anna i Tomasz – Radom

Mogę potwierdzić wcześniejszą opinie Mariusz i Sebastian poprowadzili również moje wesele 05.09.2015 i było świetnie. Goście byli przyjezdni z Grudziądza jak i miejscowi wszyscy się dobrze bawili i są zachwyceni, kilka osób już prosiło o namiary.
Serdecznie im jeszcze raz dziękuje.

03.10.2015 Ania i Mateusz – Radom

Ania i Mateusz  (1009)Wreszcie trochę zebraliśmy się w sobie i najwyższa pora żeby wystawić jak najlepszą opinię Panu Mariuszowi i Panu Sebastianowi za poprowadzenie najlepszej imprezy w naszym życiu ;) Gdyby nie Panowie na pewno nasze wesele nie byłoby tak udane!

Zacznę od tego, że bardzo chcielibyśmy podziękować Panom za ciężką pracę i całe serce włożone w poprowadzenie naszego wesela. Goście jeszcze przez dwa tygodnie dzwonili podziękować i pytali skąd dorwaliśmy tak super DJów ;)
Większość osób przyszło na nasze wesele ze sceptycznym nastawieniem, nie liczyli na udaną imprezę bo nie potrafili wyobrazić sobie wesela z DJem albo po prostu mieli w tej kwestii niemiłe doświadczenia ale wszyscy ci goście wyszli zachwyceni i stwierdzili, że niejeden zespół nawet w połowie nie zrobiłby takiej roboty jak Panowie.
Ania i Mateusz  (546)Z czystym sercem będziemy polecać Panów naszym znajomym a nawet mamy już sygnały od rodziny i przyjaciół, że spotkamy się jeszcze na niejednym weselu ;)

01.08.2015 Kasia i Klaudiusz – Jedlnia-Letnisko

Zacznę od tego, że mieliśmy małe wesele (26 dorosłych osób + czworo dzieci) i jak wiadomo przy tak małych weselach istnieje duże ryzyko że impreza nie wypali. Panowie spisali się na medal. Parkiet był pełny i goście bawili się wspaniale do ostatnich chwil.
Panowie mają bardzo indywidualne podejście do klienta. Miałam sporo własnych pomysłów co do przebiegu imprezy i wszystkie zostały uszanowane. Znając moje wymagania, Pan Mariusz zasugerował kilka trafnych pomysłów, które bardzo mi się spodobały.
Panowie puszczali muzykę którą wcześniej uzgodniliśmy razem, zorganizowali kilka zabaw tanecznych które bardzo podobały się gościom a przy stołach umilali czas wspólnym śpiewem z gitarą. Znalazły się i piosenki biesiadne które przypadły do gustu starszym gościom jak również piosenki rokowe które młodsza cześć gości wyśpiewywała na stojąco.
Wszystkim gościom bardzo podobała się oprawa muzyczna i byli zachwyceni sposobem prowadzenia imprezy przez obu Panów.

Panowie dziękujemy serdecznie za wspaniałą imprezę!

Kasia i Klaudiusz

27.06.2015 Magda i Łukasz – Radom

IMG_7570Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wszystko, nie da się opisać słowami, jak jesteśmy Wam wdzięczni. Bo to dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu nasze wesele zapadnie wszystkim na długo w pamięci! Dziękujemy za profesjonalizm, ciekawe pomysły i wskazówki, pozytywną energię i świetną zabawę do rana.

25.04.2015 Kasia i Kamil – Garwolin

Z czystym sumieniem POLECAMY Pana Mariusza I jego asystenta! Współpraca z nimi była przyjemnością. Bardzo profesjonalnie podeszli do pracy, wszystkie nasze oczekiwania i pomysły były zrealizowane ale przede wszystkim sami wiedzieli jak rozkręcić wesele by trafić celnie w gusta gości i rozbawić ich na całego!!! Było super!